Ülker Bizim Bakliyat
Key Visual Design

​​​​​​​“Türkiye’nin tohumu, toprağı, mahsulü.”
Bizim topraklardan yerli ürünler. 

Sürdürülebilir tarımın önem kazanmasıyla birlikte, atalarımızın da geçmişte kullanmış olduğu, herhangi bir işleme maruz kalmadan günümüze kadar gelen yerli tohumların değeri her geçen gün artmaktadır. 

Sürdürülebilir gelecek ilkemizle, ülkemizin topraklarında, kendi çiftçimizin emeğiyle yerli tohum ve sürdürülebilir tarım yöntemleriyle üretilen Ülker Bizim Topraklardan Bakliyat ve Pirinç ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yerli Ülker Bizim Topraklardan Bakliyat ve Pirinç ürünlerimiz; Dermason Fasulye, Koçbaşı Nohut, Kırmızı Mercimek, Osmancık Pirinç, Baldo Pirinç ve Pilavlık Bulgur olmak üzere, 1 ve 2,5 kg’lık ambalajlarıyla raflarımızda tüketici ile buluştu.

Bizim Topraklardan Bakliyat ve Pirinç serimizdeki tüm ürünler Türkiye’nin tohumu, toprağı, mahsulüdür. 

Türkiye'nin yerli tohumu ile Anadolu topraklarında çiftçilerimiz tarafından özenle yetiştirilen nefis Bakliyatlar ve Pirinçlerimiz, içerdikleri besin değerleriyle dengeli beslenme için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda, pişme performansları ve lezzetleriyle, özlemini çektiğimiz yerli tohumdan üretilmiş mahsullerle yapılan yemeklerin eşsiz tadını sofralarımıza taşımaktadırlar.

Ülkemizin topraklarında üretilen bakliyat ve pirinçlerimiz, Ülker Bizim Topraklardan ile artık
sıcacık sofralarınızda…
Client: Ülker Bizim Bakliyat          Agency:TikTakTik

You may also like

Back to Top